Stovyklavimo palapinė

Ningbo ChanHone Co., Ltd. yra profesionalus Kinijos kempingų palapinių tiekėjas. Mūsų įmonė orientuojasi į kempingo palapinės projektavimą ir gamybą, siekdama padėti klientams rasti tinkamiausius produktus ir maksimaliai patenkinti jų poreikius.
Mūsų stovyklavietėje telpa 2-3 žmonės. Tai geriausias partneris vakarėliams, laisvalaikiui ar iškyloms kelionių lauke metu. Mūsų įmonės gaminamą kempingo palapinę palaiko didelio stiprumo aliuminio stulpai, kurie padidina stabilumą ir padaro palapines patvaresnes.
Šiuo metu pagrindiniai mūsų įmonės partneriai yra tradiciniai kempingų palapinių prekės ženklai Šiaurės Amerikoje ir Europoje bei „Amazon“ pardavėjai. Toliau pateikiamas išsamus mūsų produktų pristatymas, kuris padės geriau susipažinti su mūsų produktais.

Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.