Paplūdimio palapinė

Mūsų gamykla vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. Tai yra vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. Bėgant metams mūsų nenuilstamomis pastangomis mūsų paplūdimio palapinė yra plačiai pripažinta ir ja pasitiki vartotojai.

Aukšti paplūdimio palapinės poliai išlaiko visą baldakimo plotą visu ūgiu, padidina šešėlių plotą ir suteikia pakankamai vietos poroms, šeimai ir draugams susirinkti. Tvirtas ir elastingas „Lycra“ audinys turi UPF 50+ apsaugą ir atsparumą vandeniui, kad pavėsintų jūsų atostogas paplūdimyje.

Paplūdimio palapinė naudoja patvarias medžiagas, nebijo ištempti ir suplyšti. Rūdijimui atsparų aliuminio strypą galima sulankstyti, kad būtų patogu nešiotis ir montuoti. Taip pat galite pastatyti kompaktiškas paplūdimio saulės prieglaudas soduose, kiemuose, vejose, smėlyje, iškylose, soduose, grupinėse veiklose, lauko treniruotėse, „Dummer“ stovyklose, transporto priemonių šešėliuose ir net roko stovyklose. Tiesiog pakoreguokite smėlio inkarą arba du polius, kad pakeistumėte šešėlio kampą ir gautumėte geriausią skėtį nuo saulės. Nuoširdžiai tikėkitės su jumis susikibę rankomis, kad sukurtumėte ateitį.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.