„Pop Up“ palapinė

Kaip Kinijos gamintojas ir tiekėjas, mūsų pop -up palapinė buvo parduota daugelyje šalių, tokių kaip JAV, Europa, Artimieji Rytai, Japonija ir kt.

„Pop up“ palapinė yra tam tikra palapinė, kurią galima atidaryti automatiškai. Jis skiriasi nuo tradicinių palapinių. Dauguma yra laisvalaikio palapinės. Atsižvelgiant į viešojo gyvenimo poreikius. Automatinės palapinės dažniausiai naudojamos šeimos susibūrimams ir draugų išvykoms. Dėl automatinių palapinių patogumo nėra minios. Apribojimai paskatino tendenciją tarp jaunų žmonių.

„pop up“ palapinė greitai atidaroma, lengvai nešiojama ir madinga - visa tai yra žmonių, kuriems priklauso automatinės palapinės, komentarai, kurie taip pat daro įtaką tradicinėms palapinėms. Bet kokie klausimai ir problemos nedvejodami atsiųskite mums el. Laiškus ir mes netrukus jums atsakysime.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.