„Ningbo Chanhone International Trading Co, Ltd“ yra profesionali prekybos įmonė, orientuota į vieno langelio paslaugų kūrimą lauko produktams. Mūsų gaminiai apima lauko sportą, stovyklavimo reikmenis, miegmaišį, žygio lazdas, kempingo palapinę, lauko šviesą, kempingo kėdę, kempingo įrankius, lauko laisvalaikio prekes ir kitus aspektus.


Aukšta kokybė, madingas dizainas, priimtina kaina ir profesionalus aptarnavimas yra pagrindinis mūsų įmonės konkurencingumas. .Bėgant metams mūsų nenutrūkstamomis pastangomis mūsų produktai yra plačiai pripažįstami ir jais pasitiki vartotojai. Mūsų produktai buvo parduodami daugelyje šalių, tokių kaip JAV, Europa, Artimieji Rytai, Japonija ir kt.


Siekdami neatsilikti nuo „The Times“ tendencijų ir nuolat tobulinti savo paslaugų sąmoningumą, kad patenkintume nuolat kintančius ekonominius ir socialinius poreikius, nuolat tobulinsime savo įmonės produktus.


Mes laukiame naujų ir senų klientų iš visų gyvenimo sričių, kad susisiektumėte su mumis dėl būsimų verslo santykių ir abipusės sėkmės. Garantuojame, kad jūsų pasirinkimas suteiks jums geriausią jausmą.


Ningbo ChanHone Co., Ltd. yra lauko gaminių tiekėjas, turintis gerai įrengtas testavimo priemones ir stiprią techninę jėgą. Sukurta 2017 m., Gamyklos teritorijoje yra daugiau nei 1000 kvadratinių metrų gamybos, mokslinių tyrimų ir plėtros, biurų, daugiau nei 50 darbuotojų, gamybos įranga 20 rinkinių. Platus, geros kokybės, priimtinos kainos ir stilingas dizainas, mūsų produktai, įskaitant kempingą virtuvės reikmenys, miegmaišis, žygio lazdos, kemperio palapinė, lauko šviesa, stovyklavimo kėdė ir kiti išgyvenimo įrankiai.


Mūsų gaminiai yra plačiai pripažįstami ir jais pasitiki vartotojai ir gali patenkinti nuolat besikeičiančius ekonominius ir socialinius poreikius, tuo tarpu daugelį metų mes tiekiame OEM tiek vidaus, tiek užjūrio palapinių ir maisto ruošimo rinkinių prekės ženklams.


Mes sveikiname naujus ir senus klientus iš visų gyvenimo sričių, kad galėtume susisiekti su mumis dėl būsimų verslo santykių ir abipusės sėkmės. Mes taip pat dirbame kartu su klientais, kad iš jų valios sukurtume konfidencialų produktą ir konkrečioms klientams skirtas paslaugas. Kai kurie produktai yra CE, FDA, QM Sertifikuota. Mūsų produktai buvo parduodami daugelyje šalių, tokių kaip JAV, Europa, Artimieji Rytai, Japonija ir kt. Nuoširdžiai tikimės artimiausiu metu bendradarbiauti su jumis.