Stovyklavimo indai

Ningbo ChanHone Co., Ltd. specializuojasi kempingo virtuvės reikmenų tyrimų ir plėtros bei pardavimo srityse. Aukšta kokybė, madingas dizainas, priimtina kaina ir profesionalus aptarnavimas yra pagrindinis mūsų įmonės konkurencingumas.

Aukščiausios kokybės netoksiški anoduoti aliuminio stovyklavimo indai yra būtini keliaujantiems turistams. Kombinuotas rinkinys sulankstytas į mažą ryšulį, kad būtų patogu nešiotis ir laikyti. Jis specialiai sukurtas maisto ruošimui stovyklavietėse ir žygiuose. Jis yra mažas, bet praktiškas.
Kai kurie produktai yra sertifikuoti CE, FDA, QM. Mūsų stovyklavimo indai buvo parduodami daugelyje šalių, pavyzdžiui, JAV, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Japonijoje ir tt Nuoširdžiai tikimės bendradarbiauti su jumis artimiausiu metu.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.