Stovyklavimo stalas

Ningbo ChanHone Co., Ltd. yra profesionalus stovyklavimo stalo gamintojas ir tiekėjas Kinijoje, mes galime pagal klientų reikalavimus pateikti sprendimus nuo projektavimo iki gamybos.
Itin lengvas aliuminio lydinys, tvirtas ir patvarus, atsparus vandeniui ir atsparus korozijai, lengvai valomas, be rūdžių ir ilgas tarnavimo laikas. Laikiklis atitinka trikampio stabilumo principą ir turi didelę laikomąją galią. Unikalus stovyklavimo stalo vyrių dizainas gali lengvai ir tvirtai sujungti su darbalaukiu, kurį lengva montuoti ir nešiotis.
Ji jau seniai yra pasiryžusi šiam asortimentui, o mes taip pat turime didelę gamybos patirtį šiuo atveju. Stovyklavimo stalas buvo parduodamas daugelyje šalių, tokių kaip JAV, Europa, Artimieji Rytai, Japonija ir kt. Nuoširdžiai tikėkitės su jumis susikibę rankomis, kad sukurtumėte ateitį.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.