Kempingo žibintas

Stovyklavimo žibintas gali būti naudojamas nepertraukiamai mažiausiai 30 valandų, esant pakankamai akumuliatoriaus talpos (iš anksto įmontuota žibinto baterija). Lengvai išskleiskite arba sulankstykite žibintą, kad atidarytumėte arba uždarytumėte žibintą, ir sureguliuokite norimą šviesą. Kai kurie atsitiktiniai smulkūs susidūrimai ar vandens purslai yra priimtini.
Stovyklavimo žibintas yra būtinas išgyvenimo įrankis, specialiai sukurtas jums stovyklauti, vaikščioti pėsčiomis, vaikščioti naktį arba patirti avariją, nutrūkus elektros tiekimui ir pan. Mūsų gaminiai buvo parduodami daugelyje šalių, pvz., JAV, Europoje , Artimieji Rytai, Japonija ir tt Nuoširdžiai tikimės bendradarbiauti su jumis artimiausiu metu.
Toliau kalbama apie kempingo žibintą, tikiuosi padėti jums geriau suprasti kempingo žibintą.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.