Vandeniui atspari armijos palapinė

Vandeniui atspari armijos palapinė

Ištirkite CHANHONE® vandeniui atsparią armijos palapinę – skirtą individualiam naudojimui, kompaktiška 240100110cm. Ši dvisluoksnė palapinė, paremta tvirtais aliuminio strypais, pasižymi elastingumu pasižyminčiu nailono audiniu. Palapinės pagrindas yra pagamintas iš PE medžiagos, todėl užtikrinamas patikimumas. Kamufliažas, sveriantis 1830 g ir atsparus vandeniui, viršijantis 3000 mm, puikiai tinka įvairiems scenarijams, pavyzdžiui, alpinizmui, žvejybai, vandeniui atspariems poreikiams, ypač lengvoms ekspedicijoms, vėjui atsparioms sąlygoms, šaltam orui, išgyvenimui dykumoje, nuotykių kupinoms išvykoms ir piknikams. Patirkite universalumą ir ilgaamžiškumą vienoje kompaktiškoje palapinėje savo užsiėmimams lauke!

Produkto detalė

Kaip žinomas Kinijos gamintojas, tiekėjas ir eksportuotojas, Chanhone pirmauja pramonėje gamindama aukščiausios klasės vandeniui atsparias armijos palapines. Mūsų įsipareigojimas tiekti nepriekaištingos kokybės produktus už tinkamą kainą sulaukė daugelio klientų pasitenkinimo. Mus išskiria atsidavimas išskirtiniam dizainui, kokybiškų žaliavų naudojimui, aukštam našumui ir konkurencingos kainos išlaikymui – tai atributai, kurių siekia kiekvienas klientas. Suprantame, kad ne tik produktas, bet ir puikus aptarnavimas po pardavimo yra labai svarbus. Jei jus domina mūsų sulankstomos lauko stovyklavimo palapinės, karinės vandeniui atsparios armijos palapinės, nedvejodami susisiekite su mumis ir pasikonsultuokite. Garantuojame, kad atsakysime laiku ir įsipareigojame pateikti informaciją, kurios ieškote. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas!


„Chanhone“ vandeniui atsparios armijos palapinės savybės

1.Palapinės tipas: 1 žmogus
2. Dydis: 240*100*110cm
3.Palapinės struktūra: dvisluoksnė palapinė
4.Stulpo medžiaga: aliuminio strypai
5. Audinys: nailono audinys
6. Apačios medžiaga: PE
7.Spalva: Kamufliažas
8. Svoris: 1830 (g)
9. Erdvės struktūra: vienas miegamasis
10. Atsparumo vandeniui koeficientas: didesnis nei 3000 mm
28.Taikomas scenarijus: alpinizmas, žvejyba, atsparus vandeniui, ypač lengvas, atsparus vėjui, šaltis, išgyvenimas dykumoje, nuotykiai, piknikas.


Mokėjimas

L/C, T/T


Ar priimti tinkinimą

priimti


Galite būti tikri, kad įsigysite vandeniui atsparią armijos palapinę iš mūsų gamyklos. Tikėkitės sklandaus tiekimo su mūsų įspūdinga metine 10 000 vienetų gamybos pajėgumais. Patogumas ir toliau yra lankstus uosto pasirinkimas, įskaitant Ningbo, Šanchajaus ar kitus apyvartinius uostus. Kalbant apie pakuotę, įsivaizduokite kompaktiškumą, kai pakuotės dydis yra 45x40x60 cm, todėl patogu tvarkyti. Kiekvienoje dėžutėje yra 6 vnt., o bendras pakuotės svoris yra 13 kg. Džiaukitės kruopščiomis pakuotės detalėmis – kiekviena palapinė yra patogiai įdėta į Oksfordo audinio nešiojimo krepšį, o šeši iš jų tvarkingai sudėti į dėžutę. Jūsų pasitenkinimas nuo tiekimo iki apdorojimo yra mūsų prioritetas.Chanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentHot Tags: Vandeniui atspari armijos palapinė, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai