Stovyklavimo krosnis

„Ningbo ChanHone“ - profesionalių kempingų viryklių gamintojai ir tiekėjai Kinijoje nuolatiniai mokymai ir švietimas leidžia mums neatsilikti nuo pramonės tendencijų, todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas kiekvieną kartą, kai jums to reikia.
Stovyklavimo viryklė gali atidėti lentyną, puodo apačioje esantis lankas gali tvirtai laikyti puodą ir gali būti visiškai saugomas, kai jis nenaudojamas, taupant vietą. Galima naudoti įvairius dujų šaltinius, tokius kaip ilgi dujų bako adapteriai, suskystintų dujų bako adapteriai ir GUT dujų bako adapteriai. Galia gali siekti 4200 W, paprasta naudoti keliaujant.
Kempingo viryklę eksportavome į daugiau nei 30 šalių. užmezgėme ilgalaikius gerus santykius su bendra pažanga. Nuoširdžiai tikėkitės su jumis susikibę rankomis, kad sukurtumėte ateitį.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.