Armijos sulankstomos palapinės

Armijos sulankstomos palapinės

Išbandykite CHANHONE® armijos sulankstomas palapines – sukurtas individualiam naudojimui, kompaktiškas 240100110cm. Ištirkite CHANHONE® armijos sulankstomų palapinių – patikimo sprendimo įvairiems lauko poreikiams – universalumą. Šios palapinės buvo sukurtos atsižvelgiant į praktiškumą ir ilgaamžiškumą, todėl siūlo patogų sulankstymo mechanizmą, kad būtų lengviau pastatyti ir laikyti. Sukurti karinio lygio veikimui, jie suteikia prieglobstį sudėtingomis sąlygomis.

Produkto detalė

Kaip žinomas Kinijos gamintojas, tiekėjas ir eksportuotojas, Chanhone pirmauja pramonėje gamindama aukščiausios klasės armijos sulankstojamas palapines. Atraskite išskirtines CHANHONE® vandeniui atsparios armijos palapinės, sukurtos pavieniams nuotykių ieškotojams, savybes. Ši kompaktiška 240100110cm dydžio dvisluoksnė palapinė pasižymi tvirta konstrukcija, paremta aliuminio strypais ir elastingu nailono audiniu. Palapinės PE dugnas užtikrina patvarumą, papildytas kamufliažiniu dizainu, sveriantis 1830g. Siūlo atsparumo vandeniui koeficientą, viršijantį 3000 mm, jis puikiai tinka įvairiems scenarijams, įskaitant alpinizmą, žvejybą, vandeniui atsparius poreikius, ypač lengvas ekspedicijas, atsparias vėjui sąlygas, šaltą orą, išgyvenimą dykumoje, nuotykių kupinas išvykas ir piknikus. Išlaisvinkite šios palapinės galimybes ir mėgaukitės įvairiapusiška ir patikima lauko patirtimi.

Pagrindiniai bruožai:


Greitas surinkimas: sulankstomas dizainas užtikrina greitą nustatymą, leidžiantį vartotojams efektyviai pastatyti palapinę įvairiais scenarijais.


Kompaktiškas laikymas: kai nenaudojama, palapinė patogiai susilanksto iki kompaktiško dydžio, todėl ją lengva transportuoti ir laikyti.


Patvarios medžiagos: Pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, įskaitant tvirtus audinius ir tvirtus rėmus, šios palapinės yra sukurtos taip, kad atlaikytų sudėtingą lauko aplinką.


Įvairūs dydžiai: Galimi skirtingi dydžiai, kad atitiktų įvairius užimtumo poreikius, užtikrinant lankstumą įvairioms misijoms ar veiklai lauke.


Atsparumas oro sąlygoms: Sukurtos atlaikyti įvairias oro sąlygas, šios palapinės suteikia patikimą prieglobstį nuo lietaus, vėjo ir kitų elementų.


Nešiojamumas: Dėl lengvų medžiagų ir kompaktiško dizaino šios sulankstomos palapinės yra labai nešiojamos, todėl tinka karinėms operacijoms, stovyklavimo išvykoms ar kritinėms situacijoms.


Universalus pritaikymas: idealiai tinka kariniam naudojimui, šios sulankstomos palapinės taip pat puikiai tinka stovyklavimui, lauko renginiams, pagalbai nelaimės atveju ir kt.


Nesvarbu, ar esate karinis profesionalas, kuriam reikia patikimos pastogės, ar lauko entuziastas, ieškantis patvarios ir lengvai naudojamos palapinės, CHANHONE® armijos sulankstomos palapinės pasižymi našumu ir praktiškumu.Ar priimti tinkinimą

priimti


Galite būti tikri, kad iš mūsų gamyklos nusipirksite armijos sulankstomas palapines. Tikėkitės sklandaus tiekimo su mūsų įspūdinga metine 10 000 vienetų gamybos pajėgumais. Patogumas ir toliau yra lankstus uosto pasirinkimas, įskaitant Ningbo, Šanchajaus ar kitus apyvartinius uostus. Kalbant apie pakuotę, įsivaizduokite kompaktiškumą, kai pakuotės dydis yra 45x40x60 cm, todėl patogu tvarkyti. Kiekvienoje dėžutėje yra 6 vnt., o bendras pakuotės svoris yra 13 kg. Džiaukitės kruopščiomis pakuotės detalėmis – kiekviena palapinė yra patogiai įdėta į Oksfordo audinio nešiojimo krepšį, o šeši iš jų tvarkingai sudėti į dėžutę. Jūsų pasitenkinimas nuo tiekimo iki apdorojimo yra mūsų prioritetas.


Chanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentHot Tags: Armijos sulankstomos palapinės, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai