Sulankstoma stovyklavimo palapinė

Sulankstoma stovyklavimo palapinė

„Chanhone“ sulankstoma stovyklavimo palapinė yra sulankstomo dizaino, palengvinanti transportavimą ir bendrą nešiojamumą. Dėl galimybės sulankstyti iki kompaktiško dydžio jį patogu neštis į atokias vietas ar įvairias ekskursijas lauke.

Produkto detalė

Aukštos kokybės sulankstoma kempingo palapinė pagaminta Kinijoje

„Chanhone“ yra pagrindinis sulankstomų kempingų palapinių gamintojas, tiekėjas ir eksportuotojas Kinijoje. Pagaminta iš tvirtų ir sustiprintų medžiagų, „Chanhone“ sulankstoma stovyklavimo palapinė pasižymi didesniu patvarumu ir atsparumu oro sąlygoms, užtikrinant prisitaikymą prie įvairaus klimato ir aplinkos sąlygų. Šios paprastos, bet efektyvios konstrukcijos kabinos teikia pirmenybę greitam surinkimui ir universalumui. Jų tvirta konstrukcija leidžia greitai nustatyti įvairiose vietose. Idealiai tinka stovyklavimui lauke, šias kajutes galima greitai surinkti, kad būtų užtikrinta būtina pastogė ir saugi aplinka, tenkinant ilgalaikius naudotojų stovyklavimo poreikius. Dėl savo neprilygstamo perkeliamumo ir ilgaamžiškumo jie yra optimalus pasirinkimas karinėms operacijoms, reagavimo į ekstremalias situacijas komandoms ar grupėms, ieškančioms laikinų būsto sprendimų.

„Chanhone“ sulankstomos stovyklavietės palapinės savybės

1.Palapinės tipas: 1 žmogus
2. Dydis: 240*100*110cm
3.Palapinės struktūra: dvisluoksnė palapinė
4.Stulpo medžiaga: aliuminio strypai
5. Audinys: nailono audinys
6. Apatinė medžiaga: PE
7.Spalva: Kamufliažas
8. Svoris: 1830 (g)
9. Erdvės struktūra: vienas miegamasis
10. Atsparumo vandeniui koeficientas: didesnis nei 3000 mm
28.Taikomas scenarijus: alpinizmas, žvejyba, atsparus vandeniui, ypač lengvas, atsparus vėjui, šaltis, išgyvenimas dykumoje, nuotykiai, piknikas.


Mokėjimas

L/C, T/T


Ar priimti tinkinimą

priimti


Pakavimas

1. Tiekimo galimybės: 10000 vienetų / vienetų per metus
2.Uostas: Ningbo, Šanchajus arba kitas uostas, dėl kurio galima derėtis
3.paketo dydis: 45x40x60cm
4. Pakuotės kiekis: 6 vnt. / dėžutė
5. Pakuotės bruto svoris: 13 kg
6. Informacija apie pakuotę:
1 vnt Oksfordo audinio nešiojimo krepšyje, 6 vnt kartoninėje dėžutėje.

Chanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentChanhone Folding Outdoor Camping Tents Military Army TentHot Tags: Sulankstoma stovyklavimo palapinė, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai