„Carbon“ žygio lenkai

Ningbo ChanHone Co., Ltd. specializuojasi anglies pėsčiųjų stulpų tyrimuose ir kūrime bei pardavime. Prieš pristatydami atidžiai patikrinsime kiekvieno produkto pakuotę.
Anglies žygio lazdos pasižymi lengvu svoriu, atsparumu korozijai ir nežymiu fiziniu atsaku į temperatūros pokyčius (šiluminio plėtimosi ir susitraukimo charakteristikos nėra akivaizdžios). Jie plačiai naudojami aviacijos ir kosmoso pramonėje. Tačiau dėl mažo atsparumo lūžiams jie visada buvo Didžiausias ginčas dėl anglies pluošto naudojimo. Nuolat tobulėjant, pradinės rankos mūšio laužymo jėga buvo padidinta nuo 50 kg iki 200 kg. Dėl specialaus daugiasluoksnio anglies pluošto padidėja rankenos rankenos kietumas, tačiau rankos svoris nepadidėja.
Anglies žygio lazdos eksportuojamos užsienio klientams Europoje, JAV, Kanadoje, Japonijoje ir kitiems užsienio klientams. Nuoširdžiai tikimės bendradarbiauti su jumis artimiausiu metu.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.