Aliuminio žygio lazdos

Laipiojimui ir žygiams lauke galite pasirinkti trijų ar keturių sekcijų žygio lazdas. Rankena geriausia pasirinkti tiesią rankeną, o medžiaga gali būti aliuminio žygio lazdos ir anglies žygio lazdos. Žygiams plokščia/lauko sąlygomis galima pasirinkti profesionalias vaikščiojimo lazdas su įstrižomis rankenomis, o medžiaga gali būti anglies pluošto ir aliuminio lydinio poliai.
Aliuminio žygio lazdose naudojamas visos rankos riešo dirželis, kuris gali visiškai atitikti pasukamos rankos kampą, kad veiktų jėga. Stiprumas yra toks pat kaip plieno, tačiau svoris yra tik trečdalis plieno. POWER LOCK ilgio reguliavimo sistema: Patogu greitai sureguliuoti ilgį mūvint pirštines, atidarykite šią spyną, galite reguliuoti ilgį; užrakintas, galite nustatyti ilgį.
Mūsų aliuminio žygio lazdos buvo parduotos daugelyje šalių, tokių kaip JAV, Europa, Artimieji Rytai, Japonija ir tt Mes sveikiname naujus ir senus klientus iš visų gyvenimo sričių ir susisiekite su mumis dėl būsimų verslo santykių ir abipusės sėkmės.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.