Vėjo nepraleidžianti kelių degalų dykumos krosnelė

Vėjo nepraleidžianti kelių degalų dykumos krosnelė

Chanhone Windproof Multi-Fuel Wilderness Stove yra krosnelė, skirta nuotykiams lauke ir išgyvenimui dykumoje. Ši krosnelė pasižymi įvairiomis funkcijomis ir funkcijomis, todėl ji yra patikimas maisto gaminimo sprendimas atšiauriomis oro sąlygomis.

Produkto detalė

Vėjui atsparios kelių degalų laukinės krosnelės savybės:

Suderinamumas su įvairiais degalais: ši krosnelė skirta naudoti kelių rūšių kurą, pvz., suskystintomis naftos dujomis (SND), propanu, butanu, malkomis ir tt Šis įvairių kuro rūšių pritaikymas leidžia vartotojams pasirinkti tinkamą kuro rūšį pagal savo poreikius. aplinka ir ištekliai.

Vėjui atsparus dizainas: Viryklė yra atspari vėjui ir turi specialią konstrukciją bei struktūrą, kad būtų užtikrintas stabilus degimas net pučiant stipriam vėjui, užtikrinant maisto gaminimo efektyvumą ir saugumą.

Patvarumas ir stabilumas: Ši krosnelė yra pagaminta iš patvarių medžiagų, kurios gali atlaikyti atšiaurių lauko sąlygų ir skirtingų reljefų iššūkius. Jo stabilumas užtikrina saugų naudojimą net ant nelygaus paviršiaus.

Nešiojamumas: nors šio tipo krosnys gali būti gana didelės, jos yra suprojektuotos taip, kad būtų nešiojamos ir lengvai nešiojamos. Juos galima išardyti arba sulankstyti, kad būtų patogu laikyti kuprinėje ar įrankyje.

Tinka laukinei aplinkai: Šio tipo krosnys dažnai naudojamos norint išgyventi laukinėje gamtoje, nuotykiams, dideliems žygiams pėsčiomis ar stovyklavimui, suteikiant lauko entuziastams galimybę gaminti maistą.

Universalumas: Šio tipo viryklės gali atlikti daugybę maisto ruošimo užduočių, tokių kaip vandens virimas, maisto ruošimas, kepimas ir kt.

Atsižvelgiant į jo savybes, specialiai sukurtas nuotykiams laukinėje gamtoje, vėjui atspari kelių degalų dykumos krosnelė dažnai mėgstama lauko entuziastų, alpinistų ir žmonių, kuriems reikia ilgai išgyventi laukinėje aplinkoje. Renkantis šio tipo krosnelę, rekomenduojama atsižvelgti į tokius veiksnius kaip suderinamumas su kuru, atsparumas vėjui, stabilumas ir ilgaamžiškumas, kad atitiktų lauko aplinkos poreikius.


Chanhone vėjui atsparios kelių degalų dykumos krosnelės savybės

Prekinis ženklas: CHNHONE
Produkto pavadinimas: Lauko stovyklavimo dujinė viryklė
Gaminio medžiaga: nerūdijantis plienas
Produkto svoris: 250 g
Ar nusilenkti: Taip
Prekės pakuotė: plastikinė dėžė
Naudojama galia: 3500 W
Naudojimo sritis: stovyklavimas, kelionės, žygiai pėsčiomis ir daugelis kitų lauko sporto šakų


Mokėjimas

L/C, T/T


Ar priimti tinkinimą

priimti


Pristatymo laikas

1-1000 vnt :30
1000-5000 vnt: 60
>5004 vnt.: Derinama


Pakavimas

1. Tiekimo galimybės: 5000 PCS per mėnesį
2.Uostas: Ningbo, Šanchajus arba kitas uostas, dėl kurio galima susitarti
3.paketo dydis:62*42*46 cm
4. Vieno bruto svoris: 0,027KG
5. Pakuotės svoris: 26 KGS
6. Pakuotės kiekis: 1000 vnt/dėžutė
9. Išsami informacija apie pakuotę: PE užtrauktuko maišelis


Taikymas

Funkcija: Profesionali nykščio tvirtinimo apsauga. Riešo fiksuotos atramos apsauga
taikymo scenarijai:
Badmintonas, krepšinis, tenisas

Šiltas priminimas: šis gaminys yra pagalbinė apsaugos priemonė, jei atvejis rimtas, laiku kreipkitės į gydytoją!

Chanhone Multi Fuel Windproof Outdoor Camping Portable Gas StoveHot Tags: Vėjui atspari kelių degalų dykumos krosnis, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai