Keliautojų palapinė

Ningbo ChanHone Co., Ltd. yra vienas iš žinomų Kinijos kuprinių palapinių gamintojų ir tiekėjų. Aukšta kokybė, madingas dizainas, priimtina kaina ir profesionalus aptarnavimas yra pagrindinis mūsų įmonės konkurencingumas.

Kuprinės palapinė yra pakankamai erdvi, kad tilptų daugiausia du žmonės, todėl ji idealiai tinka poroms. Tinka 3 sezonams, pirmenybė teikiama žygiams pėsčiomis, ekspedicijai, žvejybai, baidarėms, stovyklavimui automobiliuose, kuprinėms ar dviračių krepšiui.

Palapinę labai lengva pastatyti ir išmontuoti. Laisvai stovintys ir du aliuminio stulpai yra skirti greitam lengvų laipiojimo palapinių pastatymui. Pirmasis asmuo, kuris naudojasi šia palapine, gali pastatyti palapinę su dvigubu skraidančiu laikrodžiu per mažiau nei 10 minučių, net vaikas gali lengvai tai padaryti. Po saugojimo tūris taip pat yra labai mažas, todėl jį lengva įdėti į kuprinę.
Mūsų įmonė vadinasi Ningbo ChanHone Co., Ltd. tai vienas įtakingiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų. „ChanHone“ taip pat siūlo nemokamą pavyzdį. Mums gerai sekasi mados ir naujausio dizaino stiliai. Jei jus domina mūsų produktai, nedelsdami susisiekite su mumis ir pateiksime citatą. Sveiki atvykę pirkti iš mūsų.