Kempingo palapinė bet kokiam orui

Kempingo palapinė bet kokiam orui

Chanhone's All-Weather Camping Tent yra kempingo palapinė, skirta naudoti įvairiomis klimato ir oro sąlygomis. Pagaminta iš patvarių, vandeniui ir vėjui atsparių medžiagų, ši palapinė sukurta taip, kad būtų patogi ir saugi stovyklavimo aplinka, nesvarbu, ar saulėta, lyja, vėjuota ar sninga.

Produkto detalė

Kempingo palapinės visomis oro sąlygomis funkcijos apima:

Atsparus vandeniui: naudojant specialias vandeniui atsparias medžiagas ir dizainą, jis gali neleisti lietaus vandeniui prasiskverbti į palapinės vidų ir išlaikyti vidų sausą.

Vėjui atsparus dizainas: Konstrukcija yra stabili ir turi stiprų atsparumą vėjui. Jis gali atlaikyti vėjo jėgą ir išlaikyti palapinės stabilumą.

Vėdinimas: Suprojektuotas su orlaidėmis arba langais, kad padėtų orui cirkuliuoti ir išvengtų drėgmės bei drėgmės kaupimosi palapinės viduje.

Patvarumas: naudokite patvarias medžiagas ir konstrukcinį dizainą, kad galėtumėte dirbti ilgą laiką ir įvairioje lauko aplinkoje.

Universalumas: tinka stovyklavimui ir lauko veiklai įvairiais sezonais ir įvairiomis klimato sąlygomis.

Stovyklavimo palapinės bet kokiam orui idealiai tinka lauko entuziastams, stovyklautojams ar žmonėms, kurie ilgą laiką praleidžia lauke, nes suteikia stabilų, patogų ir patikimą nakvynės variantą, nesvarbu, ar tai būtų saulėta vasaros diena, lietinga ar vėjuota.


Chanhone kempingo palapinės ypatybės bet kokiu oru

1.Palapinės tipas: 1-2 žmonės
2. Dydis: 300*300*200/60cm
3.Palapinės struktūra: vieno sluoksnio palapinė
4.Stulpo medžiaga: aliuminio strypai
5.Audinys: 285g medvilnės audinys / 900D Oksfordo audinys
6. Apačios medžiaga: 530 g PVC
7.Spalva: smėlio spalvos
8. Svoris: 30 000 (g)
9. Erdvės struktūra: vienas miegamasis
10.Atsparumo vandeniui koeficientas: 2000mm-3000mm
20.Taikomas scenarijus: alpinizmas, žvejyba, atsparus vandeniui, itin lengvas, atsparus vėjui, šaltis, išgyvenimas dykumoje, nuotykiai, piknikas.


Ar priimti tinkinimą

priimti


Pakavimas

1. Tiekimo galimybės: 10000 vienetų / vienetų per metus
2.Uostas: Ningbo, Šanchajus arba kitas uostas, dėl kurio galima derėtis
3.Paketo dydis: 135*35*35
4. Pakuotės kiekis: 1 vnt / dėžutė
5. Pakuotės bruto svoris: 46 kg
6. Informacija apie pakuotę:
1 vnt Oksfordo audinio nešiojimo krepšyje, 1 vnt kartoninėje dėžutėje.

Chanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentChanhone Four Season Camping TentHot Tags: Kempingo palapinė bet kokiam orui, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai