Nešiojamas namų stovas

Nešiojamas namų stovas

„Chanhone“ nešiojamas namų stovas yra pagamintas iš daugiakampių arba lanko formos atraminių stulpų ir dangų, kad būtų sukurta erdvi ir dažnai apskrita erdvė. Chanhone nuolat stengiasi pasiūlyti konkurencingas kainas ir pristatymą laiku, išlaikydama griežtus kokybės standartus.

Produkto detalė

Dėl „Chanhone“ nešiojamojo namų stovo baldakimo konstrukcijos palapinės su kupolu yra populiarios stovyklavimui, vakarėliams lauke, šeimos veiklai ir kitoms laisvalaikio progoms lauke. Kupolo konstrukcija suteikia didesnę vidaus erdvę, todėl veikla lauke tampa patogesnė. Daugiakampė arba žiedo formos atraminė konstrukcija suteikia kupolui palapinei gerą stabilumą ir ilgaamžiškumą atlaikant įvairias oro sąlygas. Tinka įvairiai veiklai lauke, pavyzdžiui, stovyklavimui, piknikams, vakarėliams lauke ir tt Outdoor Travel Family Dome Tent turi unikalią išvaizdą ir dizainą, suteikiantį jūsų lauko erdvei grožio ir įdomumo. Lauko kelionių namo kupolų judėjimas pritraukia vis daugiau šeimų ir lauko entuziastų, kurie mėgsta naudoti šią struktūrą unikalioms stovyklavimo erdvėms kurti ir patogiai, smagiai ir įsimintinai lauko įspūdžiams sukurti.

„Chanhone“ nešiojamo namų stovo stogelio savybės

1.Palapinės tipas: 3-4 žmonės
2. Dydis: 440 * 440 * 210 cm
3.Palapinės struktūra: vieno sluoksnio palapinė
4.Stulpo medžiaga: plienas
5. Audinys: 300D oksfordo audinys
6. Apačios medžiaga: Oksfordas
7.Spalva: raudona, žalia, mėlyna, juoda, oranžinė
8. Svoris: 2300 (g)
9. Erdvės struktūra: vienas miegamasis
10. Atsparumo vandeniui koeficientas: didesnis nei 3000 mm
21.Taikomas scenarijus: alpinizmas, žvejyba, atsparus vandeniui, itin lengvas, atsparus vėjui, šaltis, išgyvenimas dykumoje, nuotykiai, piknikas.

Kviečiame atvykti į mūsų gamyklą, kad nusipirktumėte naujausią parduodamą, žemą kainą ir aukštos kokybės nešiojamą CHANHONE® namų stovo baldakimą. Mes tikimės bendradarbiauti su jumis.


Ar priimti tinkinimą

priimtiPakavimas

1. Tiekimo galimybės: 10000 vienetų / vienetų per metus
2.Uostas: Ningbo, Šanchajus arba kitas uostas, dėl kurio galima derėtis
3.paketo dydis: 65x35x35cm
4. Pakuotės kiekis: 6 vnt. / dėžutė
5. Pakuotės bruto svoris: 24 kg
6. Informacija apie pakuotę:
1 vnt Oksfordo audinio nešiojimo krepšyje, 1 vnt kartoninėje dėžutėje.

Family Camping Travel TentHot Tags: Nešiojamas namų stovas, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai