Vaikščiojimo įgūdžiai su žygio lazdomis

- 2021-09-26-

Lygi žemė ir švelnus įkalnis
Eikite tuo pačiu ritmu, kaip įprasta vaikščiojant, dešine ranka į priekį kaire koja iržygio lazdaį priekį, tačiau lazdos galas neturėtų viršyti kūno priekio, o tada stumti atgal į žemę, o kairė ranka sąveikauja su dešine ranka, kad atliktų tuos pačius judesius.

Status šlaitas
Veiksmas yra toks pat kaip įprasto vaikščiojimo, tačiau ranka turi būti nukreipta į priekį, o žygio lazdos padėtis turi būti priešais kūną, o žygio lazda turėtų būti naudojama kūnui palaikyti aukštyn, kad sumažėtų spaudimas kojoms. .
Jei reikia, laipiojimo veiksmui atlikti vienu metu gali būti naudojami du žygio lazdos. Stumiant kūną aukštyn, delnas gali būti dedamas ant stulpo viršaus, kad sustiprėtų stūmimo jėga.

nuokalnėn
Dėl gana didelės smūgio jėgos,žygio lazdosreikia naudoti, kad sumažėtų kojų apkrova.
Žygio lazdos turi būti išdėstytos priešais kūną, o prieš priekines kojas - ant žemės, kad būtų pasiektas jėgos pasidalijimo efektas.

Tuo pačiu metu jūs turite pajusti, kiek toli turėtų būti dedami žygio lazdos, kad būtų sumažintas spaudimas kojoms, ir nesulėtins pradinio važiavimo greičio ir ritmo. Jei reikia, galite padidinti ilgįžygio lazdospagal savo asmeninius jausmus.