Stovyklavimo indų medžiaga

- 2021-09-14-

1 Įprastas aliuminis
PasirinkimasStovyklavimo indai, kokių maisto gaminimo reikmenų reikia savarankiškai važiuojantiems kempingo lauko iškyloms gaminti
Privalumai: lengvas, pigus, geras šilumos laidumas
Trūkumai: Aliuminis lengvai reaguoja su maiste esančia rūgštimi ir šarmu, tačiau apdorojant anodavimą, šios situacijos galima išvengti. Aliuminis yra gana minkštas ir lengvai lūžta.
Įprastas aliuminis arba aliuminis, anoduotas, yra pagrindinė lauko indų medžiaga. Ši medžiaga yra pigi, todėl šis indas taip pat yra labai pigus.


2 Anoduotas grūdintas aliuminis

PasirinkimasStovyklavimo indai,kokie maisto gaminimo reikmenys reikalingi savarankiškai vairuojamam kempingo lauko piknikui gaminti
Privalumai: Kietas anodavimas suteikia aliuminio medžiagos paviršiui storesnę dangą, kuri yra tris kartus storesnė nei įprasta anodavimo procedūra. Šis apdorotas aliuminis yra patvaresnis nei įprastas aliuminis arba anoduotas aliuminis.
Trūkumai: Ši medžiaga dažnai turi nelipnią dangą, todėl ją reikia kruopščiau prižiūrėti; ir yra daug brangesnis.
Anoduotas grūdintas aliuminis šiuo metu yra geriausia medžiaga lauko virtuvės reikmenims. Jis turi gerą šilumos laidumą, yra lengvas ir lengvai valomas, ypač kai jis yra nelipnus. Jis yra patvarus ir atsparus korozijai.
Jis yra šiek tiek brangesnis nei įprasti aliuminio virtuvės indai ir paprastai mėgsta gaminti maistą lauke. Keliautojai, kurie dažnai gamina maistą lauke, nori pirkti tokio tipo indus.

3 Titanas
Galima rinktis „Stovyklavimo indai“ indus, kurių maisto ruošimo reikmenų reikia norint savarankiškai vairuoti kempingo lauko iškylą
Privalumai: labai lengvas, labai plonas, įkaista labai greitai
Trūkumai: labai prastas šilumos laidumas, susidarys karštos vietos; labai brangus
Didžiausias titano privalumas yra jo lengvumas ir jis yra mėgstamas lengvosios įrangos entuziastų. Nors jis yra lengvas, jis vis dar yra labai stiprus ir patvarus.

Tačiau titano šilumos laidumas yra labai prastas, šiluma bus sutelkta toje vietoje, kur yra liepsna, todėl jūs negalite gaminti subtilaus maisto, pavyzdžiui, virti baltus ryžius, dažniausiai jis tinka tik makaronams virti.


4 Nerūdijantis plienas
PasirinkimasStovyklavimo indai, kokių maisto gaminimo reikmenų reikia savarankiškai važiuojantiems kempingo lauko iškyloms gaminti
Privalumai: labai patvarus ir gali būti valomas plieniniais vieliniais rutuliais
Trūkumai: labai sunkus; prastas šilumos laidumas
Nerūdijančio plieno lauko virtuvės reikmenys yra labai odiniai ir gali būti gaminami atsitiktinai, tačiau jie yra gana sunkūs. Paprastai juos naudoja lauko profesionalai, tokie kaip kalnų gidai ir tyrinėtojai.

5 Ketaus
Lauko maisto gaminimo reikmenų pasirinkimas, kokių maisto ruošimo reikmenų reikia norint savarankiškai vairuoti kempingo lauko iškylą
Privalumai: gali būti naudojamas visą gyvenimą; natūraliai nelipni; puikūs maisto gaminimo įrankiai, gali gaminti išskirtinius patiekalus; galima naudoti ir namuose;
Trūkumai: labai sunkus
Nori kepti picą? Norite virti kaimo malkų ryžius? Yra tik ketaus puodai. Tai yra puikus tobulo lauko virimo entuziastų siekis.