Kaip išsirinkti įvairių tipų stovyklavimo palapines?

- 2021-11-26-

Thekempingo palapinėmums nėra svetimas. Būdami laukinėje gamtoje dažnai juo naudojamės, o laukinį stovyklavimą lydi laužas. Pavargo, reikia turėti patogią palapinę, kuri leistų pailsėti, kaip Malonu. Yra daug palapinių tipų, kaip turėtume pasirinkti skirtingų tipų palapines? Supažindinsime jus:

1. Ar erdvė yra palapinėjestovyklavimaspalapinę tikslinga pasirinkti svarbų palapinės zui rodiklį. Kokio aukščio tu esi? Kai jums patogu gulėti miegmaišyje, ar palapinė gali pasiūlyti pakankamai ilgio? Ar užtenka vertikalios erdvės? Ar jaučiate lizdą? Ketinate praleisti palapinėje. Kuo ilgesnis laikas, tuo daugiau vietos reikia palapinėms.

Jei vykstate į šaltą vietą, vakarienę gali tekti ruošti palapinėje, jums reikia specialių [J ventiliacijos angų palapinės. Virta – puodelis kavos ar tirpios veido gali padėti žmonėms jaustis patogiai, bet jei naudojate krosnį palapinėje, palapinėje užteks vietos.stovyklavimaspalapinėužtikrinti saugumą.

Palapinių gamintojai dažnai per daug išplečia, kad galėtų įvertinti žmonių, galinčių apsistoti palapinėse, skaičių. - Palapinė, kuri nominaliai naudojama nuo 1 iki 2 žmonių, dažnai reiškia, kad pakanka, kai ji naudojama;: Bet du žmonės gali išmesti visus drabužius ir maistąstovyklavimaspalapinė. Tai yra problema, į kurią reikia atsižvelgti perkant palapinę.

2. Perkant palapinę nepamirštamas ir palapinės svoris. Palapinę turite atsinešti į stovyklavietę. Jei važiuoji, tai gali turėti ir patogiau, nes galima atsivežti didesnę palapinę; bet jei palapinė visą dieną eina į petį, tai taps didele problema. Atsivežimas – antsvorio palapinė ir daugiau nei reikia gali atnešti tik skausmą į kelionę.