Stovyklavimo palapinių statyba ir apdaila

- 2021-11-06-

Įvairios palapinės yra skirtingos, pirmiausia pakalbėsiu apie paprastą palapinę. Pirmiausia pasirinkitestovyklavietėje, padėkite palapinės sąskaitą ant žemės (dažniausiai ant sąskaitos, bet pasitaiko ir tokių, kurios pirmą kartą įveda sąskaitas į gręžimą, pvz., Eurohike, principas yra kupiūros sluoksnis Išimamas sulankstytas kuponas, ir sekcija ištiesinta, o iš jos suformuotas ilgas strypas.Pagal teiginį dažna palapinė yra kryžminė.
Dvi strypai apsirengę. Įkiškite kiekvieną strypą į mažą angą antkempingo palapinė, tada du zmones suslegia dvi renginio galvutes, padejo medzio virsu, tegul palapine arkosi, - kol galesi dėti šią pusę Į skylutę įkišus palapinės forma tapo kempingo forma palapinė, prijungta prie sąskaitos sankryžos, pirmiausia galite laikyti šį namų didelį daiktą (tiesą sakant, labai lengvą). Tada pasirinkite durų kryptį, galite pataisytikempingo palapinėant žemės. Panaudokite žemę, užkabinkite kas ketvirtį kilpos įterpimo gruntą, leiskite sąskaitai išsiplėsti, visa palapinė sandari.
Pradėjau kabinti išorinę sąskaitą, atsiverti knygą, Judėti įkvėpimu, atkreipti dėmesį į įkvepiančią, užsienio sąskaitos durys gali būti viena kryptimi, keturi kampai pakabinti keturiuose įkvėpimo kampuose (sąskaitoje Netoli vietos galite rasti vietą, kurioje kabote), o kai kurie iš keturių užsienio sąskaitos kampų taip pat yra vinys šalia įrašyto ketvirčio vidinės pusės. Sandariai, o paskyroje nepaženklinta, tad sekanti žuvis, įkvepianti ne šlapia, o dėl kvėpavimo, rytinė sąskaita bus rasos ar šerkšno sluoksnis, neparašyta, nesušlapins sąskaitos Tačiau, taip pat yra blogas palapinės kremas bus įkvepiantis. Tokiu atveju kelkis anksti, palapinė snigs, aišku, gerai būti gerai, nekabinti sąskaitos visai patogu.