Sulankstomas aliuminio lydinio lauko stalas

Sulankstomas aliuminio lydinio lauko stalas

Chanhone sulankstomas aliuminio lydinio lauko stalas yra lauko veiklai skirtas stalas, pagamintas iš lengvos aliuminio lydinio medžiagos. Šis lauko stalas turi sulankstymo funkciją, todėl jį lengva nešiotis ir laikyti, tinkantis stovyklavimui, iškyloms, vakarėliams lauke ir kitai veiklai lauke.

Produkto detalė

Bendrosios sulankstomo aliuminio lydinio lauko stalo savybės ir savybės:

Medžiaga: Paprastai pagamintas iš aliuminio lydinio, jis yra lengvas, patvarus ir atsparus korozijai, tinkamas naudoti lauko aplinkoje.

Sulankstomas dizainas: Stalviršis ir kojos dažnai yra sulankstomi, todėl tokio tipo stalą lengva išlankstyti naudojant ir sulankstyti iki mažesnio dydžio, kai jis nenaudojamas, kad būtų patogu nešti ir laikyti.

Nešiojamumas: Dėl lengvų medžiagų ir sulankstomo dizaino tokio tipo stalai paprastai yra lengvi ir lengvai nešiojami lauke, todėl tinka stovyklavimui ar žygiams.

Stabilumas: nors ir lengvi, jie paprastai turi tvirtą rėmą ir atraminę konstrukciją, užtikrinančią stabilumą naudojimo metu.

Tinkamumas: naudojamas stalo vietai, reikalingai lauko valgomojo zonoms, kepsninėms arba kitai veiklai palaikyti. Galima naudoti maistui, stalo reikmenims, maisto ruošimo įrangai sudėti ar paprastiems darbams lauke.

Daugiafunkcis: ne tik naudojamas lauko valgomojo stalams, bet ir kaip laikinas darbo stalas lauko renginiams ar vakarėliams.

Sulankstomas aliuminio lydinio lauko stalas yra idealus kompanionas užsiėmimams lauke, nes jis yra nešiojamas ir lengvai pastatomas. Renkantis pirkti, galite atsižvelgti į tokius veiksnius kaip dydis, sulankstymo būdas, svoris, stabilumas ir ilgaamžiškumas, kad patenkintumėte tikrus lauko veiklos poreikius.


„Chanhone“ sulankstomo aliuminio lydinio lauko stalo savybės

Gamintojas: CHNHONE
1. Spalva: juoda arba pritaikyta
2. Medžiaga: aliuminio lydinys
3.Sandėliavimo maišelio medžiaga: 210 D Oksfordo audinys
4. Išlankstomas dydis:70*70*70 cm
5.Sulankstytas dydis:70*13*12 cm
6. Paviršiaus apdorojimas: Oksidacijos apdorojimas / Plėvelės dangos apdorojimasMokėjimas

L/C, T/T


Ar priimti tinkinimą

OEM / priimti pavyzdį


Pristatymo laikas

50-500vnt :30
500-2000vnt:50
>2004vnt.: Derinama


Pakavimas

1. Tiekimo galimybės: 5000 vienetų per metus
2.Uostas: Ningbo, Šanchajus arba kitas derinamas uostas
3. Vieno bruto svoris: 2,7 kg
4. Pardavimo vienetai: viena prekė
5. Informacija apie pakuotę: 1 vnt. laikymo maišelyje

Chanhone Aluminum Camping TableChanhone Aluminum Camping TableChanhone Aluminum Camping TableChanhone Aluminum Camping TableHot Tags: Sulankstomas aliuminio lydinio lauko stalas, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai