Sulankstoma N-Go kišeninė kėdė

Sulankstoma N-Go kišeninė kėdė

„Chanhone“ yra profesionalus „Fold-N-Go Pocket Chair“ – kompaktiško dizaino sulankstomos kėdės, lengvos ir lengvai nešiojamos, tinkančios lauko veiklai, kurią prireikus galima nešiotis su savimi ir suteikiančios laikiną sėdimą vietą, gamintojas ir gamintojas. Po juo taip pat yra laikina vieta smulkiems daiktams laikyti.

Produkto detalė

Pagrindinės „Fold-N-Go Pocket Chair“ savybės:

Kompaktiškas dizainas: šios kėdės dizainas yra labai kompaktiškas ir gali būti lengvai sulankstytas į kompaktišką dydį, kad būtų lengviau nešiotis. Tinka dėti mažose erdvėse, tokiose kaip bagažas, kišenės, rankinės ar transporto priemonių bagažinės.

Lengvas ir nešiojamas: ji pagaminta iš lengvų medžiagų, todėl visa kėdė yra gana lengva ir lengvai nešiojama vykdant veiklą lauke, pavyzdžiui, stovyklavietėse, iškylų ​​​​vietose, muzikos festivaliuose ar lauko renginiuose.

Sulankstomas mechanizmas: Kėdė turi paprastą ir lengvai naudojamą sulankstymo mechanizmą. Vartotojai gali greitai sulankstyti arba išskleisti kėdę, todėl ją labai patogu naudoti.

Universalus naudojimas: nors kėdė yra maža ir lengva, ji dažnai suteikia tinkamą amortizaciją ir atramą, kad būtų galima laikinai atsipalaiduoti lauke.

Patvarumas: Nepaisant lengvo dizaino, naudojant patvarias medžiagas, kėdė užtikrina komfortą ir stabilumą.


„Chanhone Fold-N-Go“ kišeninės kėdės savybės

Gamintojas: CHNHONE
Spalva: ežero mėlyna / raudona / auksinė / sidabrinė
Medžiaga: 600D Oxford
Rėmas: 7075# aliuminio lydinys
Didžiausias guolis: 80KGMokėjimas

L/C, T/T


Ar priimti tinkinimą

oem / priimti pavyzdį


Pristatymo laikas

50-500vnt :30
500-2000vnt:50
>2000 vnt.: derinama


Pakavimas

Tiekimo galimybės: 5000 vienetų per metus
Uostas: Ningbo, Šanchajus ar kitas derinamas uostas
Vieneto bruto svoris: 0,3 kg
Parduodami vienetai: viena prekė
Dydis: 24 cm * 22 cm * 28 cm / (9,4 colio * 8,7 colio * 11 colių)
pakuotės dydis: 18*15 cm
Informacija apie pakuotę:
Kiekvienas į polietileninį maišelį, į pagrindinę dėžutę


Taikymas

Funkcijos:
Medžiaga: ši sulankstoma kėdė pagaminta iš aliuminio lydinio ir 600D oksfordo audinio. Aliuminio lydinys yra labai tvirtas, atsparus dilimui ir atsparus korozijai. 600D oxford audinys yra atsparus vandeniui ir lengvai valomas. Abu jie yra patvarūs.
Dizainas: Pirma yra sulankstoma saugykla, kurią galite įdėti į kišenę, lengva laikyti. Antra, naudojamas sraigtinis tvirtinimas, kuris turi stiprią laikomąją galią ir gali atlaikyti iki 140 kg svorį. Trečia, kėdės svoris yra apie 272 g, jį galima lengvai pasiimti į bet kurią vietą, taip pat tinka vaikams ir vyresniems.
Naudojimas: Ši kėdė puikiai tinka stovyklavimui, kelionėms, žvejybai, žygiams pėsčiomis, iškyloms, paplūdimiui, kepsnine ir kitai veiklai lauke.

Chanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairChanhone Pocket Folding ChairHot Tags: Sulankstoma kišeninė kėdė, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, citata, mada, naujausi

Siųsti užklausą

Susiję produktai