Automobilio stogo krepšio krovinių vežėjas

Automobilio stogo krepšio krovinių vežėjas

Aukštos kokybės CHANHONE® Car stogo bagažinė, pagaminta Kinijoje, yra protingas sprendimas norint padidinti ribotą vietą automobilyje. Krepšys ant automobilio stogo tinka visiems, ypač tiems, kurie dažnai keliauja, pavyzdžiui, šeimos atostogoms, Kalėdų atostogoms ir įmonės išvykoms.

Produkto detalė

Lauko PVC automobilio stogo krepšys

Chanhone automobilio stogo krepšio krovinių vežėjas

„Chanhone“ yra pirmaujanti Kinijos automobilių stogo bagažinės krovinių vežėjų gamintoja, tiekėja ir eksportuotoja. Siekdami tobulos gaminių kokybės, kad mūsų CHANHONE® Car Roof Bag Carrier už tinkamą kainą būtų patenkinti daugelis klientų. Ekstremalus dizainas, kokybiškos žaliavos, aukštas našumas ir konkurencinga kaina yra tai, ko trokšta kiekvienas klientas, o mes taip pat galime jums tai pasiūlyti. Žinoma, taip pat svarbu yra mūsų puikus aptarnavimas po pardavimo. Jei jus domina mūsų Car Roof Bag Cargo Carrier paslaugos, galite pasikonsultuoti su mumis dabar, mes jums atsakysime laiku!

KRODIM automobilinis bagažo laikiklis stogo krepšys yra protingas sprendimas, norint padidinti ribotą vietą automobilyje. Krepšys ant automobilio stogo tinka visiems, ypač tiems, kurie dažnai keliauja, pavyzdžiui, šeimos atostogoms, Kalėdų atostogoms ir įmonės išvykoms. Tai praktiškas įtaisas, kad jūsų kelionė būtų patogesnė ir malonesnė. Nuneškite krovinių krepšį į parką, paplūdimį, sporto aikštę ar bet kurią vietą, kur reikia laikyti, Veikia VISOS transporto priemonėse su stelažu, tinka automobiliams, furgonams, visureigiams ir kt.

 

„Chanhone“ automobilio stogo krepšio krovinio nešiklio savybės

Vandeniui atsparus PVC audinys - atlaiko nedidelį lietų, sniegą, saulę ir vėją

Vandeniui atsparus užtrauktukas – nėra nuotėkio per užtrauktuko dantis. Mūsų vandeniui atsparus užtrauktukas su praplatintu užtrauktuko atvartu neleidžia patekti į vandenį

Didelė talpa - 15 kubinių pėdų didelė talpa, telpa 4-6 vidutinio dydžio lagaminai, miegmaišiai ir kt.

Neslystantis kilimėlis – apsaugokite savo automobilio viršų be įbrėžimų ir padėkite stabilizuoti krepšį Ideali kalėdinė dovana – PRIVALOMA PIRKTI dovana šeimai ir draugams

 

【Didelė saugojimo vieta】 KRODIM automobilio stogo krovinių laikiklis yra skirtas išskirtinai padidinti ribotą automobilio laikymo vietą, nes 15 kubinių pėdų 44 colių (L) X 34 colių (W) X 17 colių (A) bagažinė ant stogo gali tilpti jūsų kelionės reikmėms, įskaitant lagaminus, palapines, mokyklinius krepšius ir vaikiškus vežimėlius ir tt. Nedvejodami pasiruošę važiuoti visureigiu.

【Universalus suderinamumas】 Ant stogo esantis automobilinis krovinių laikiklis tinka TIK visų tipų SEDANUI / SUV / Sunkvežimiams / MINI furgonams su pakelta šonine juosta / skersine juosta / stogo krepšiais. Įdėkite į krepšelį ir pirkite drąsiai. Nustebinkite savo šeimą ir draugus šia Kalėdų Naujųjų metų dovana. Pradėkite savo atostogų kelionę dabar!

【Labai atspari medžiaga】 Ant automobilio stogo esantis krovinių gabenimas pagamintas iš itin tvirto PVC audinio su vandeniui atspariu užtrauktuku, patvarus ir gali tarnauti ilgus metus, todėl jūsų daiktai išlieka sausi bet kokiomis oro sąlygomis, pvz., vėjo, saulės, lietaus, sniegas, idealiai tinka kelionėms ir nuotykiams lauke.

【Saugiausias dizainas】Kadangi saugumas visada yra pirmoje vietoje, jame yra nemokamas neslystantis kilimėlis ir 8 sustiprinti dirželiai, kurie stabilizuoja krovinio krepšį. Nereikia jaudintis, kad jūsų bagažas nuskris nuo stogo ir sužeis žmones lipant arba esant nelygiems keliams. Mėgaukitės savo nuotykių kelione patogiai.

【Lengva montuoti】 Šį automobilio laikiklį ant stogo galima greitai sumontuoti ant stogo per kelias minutes (žr. paveikslėlį ir instrukcijas, kaip nurodyta toliau); Jis taip pat gali būti sulankstytas laikymo maišelio viduje, kai nenaudojamas.

 

Kaip įdiegti

1. Ant transporto priemonės stogo uždėkite neslystantį kilimėlį

2. Uždėkite tuščią stogo maišą ant neslystančio kilimėlio

3. Pripildykite daiktus į stogo maišą

4. Sureguliuokite diržus su stogo bagažine ir priveržkite, kad pritvirtintumėte krepšį


Į paketą įeina:

1 x stogo krepšys

1 x PVC laikymo maišelis

1 x Neslystantis kilimėlis

Car Roof Bag Cargo CarrierCar Roof Bag Cargo CarrierCar Roof Bag Cargo Carrier

Car Roof Bag Cargo CarrierCar Roof Bag Cargo CarrierCar Roof Bag Cargo CarrierCar Roof Bag Cargo Carrier

Hot Tags: Lauko PVC automobilio stogo krepšys, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, nemokamas pavyzdys, prekės ženklai, Kinija, pasiūlymas, mada, naujausias, automobilio stogo krepšio krovinių vežėjas

Siųsti užklausą

Susiję produktai